Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Podatek 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Realizuj zamówienie

PayPal

Przesyłka

Paczki wysyłane są tego samego dnia lub dnia następnego po otrzymaniu przez nas towaru od producenta. Przesyłki są dostarczane przez UPS lub K-Ex z możliwością śledzenia przesyłki, dostawa w ciągu jednego dnia roboczego. Stosujemy jedną stawkę dla wszystkich paczek poniżej 30 kliogramów (waga przestrzenna lub rzeczywista). Do kalkulacji kosztu przesyłki brana jest pod uwagę większa waga z pośród wagi przestrzennej lub rzeczywistej. Oznacza to, że w praktyce cały nasz asortyment w kategorii anatomia wysyłamy do Ciebie za 22,50 PLN!

 

Dostępne są również dodatkowe usługi kurierskie za dodatkową opłatą. Prosimy o skontaktowanie się z nami drogą telefoniczną w celu uzyskania tych usług. Obejmują one:

- dostawa następnego dnia (gwarantowane), o ile dany towar jest u nas na stanie

- powiadomienie odbiorcy smsem

- telefoniczne powiadomienie odbiorcy

- doręczenie w sobotę

- potwierdzenie doręczenia (POD)

- również umożliwiamy przesyłkę za pobraniem (w cenie 35 zł)


Niezależnie od tego, jakiego wybóru dokonasz, wyślemy Ci link do śledzenia przesyłki online.

Koszty dostawy obejmują koszty obsługi i pakowania. Radzimy grupowanie produktów w jednym zamówieniu w celu obniżenia kosztów przesyłki. 

Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień złożonych oddzielnie, a opłaty za przesyłki będą miały zastosowanie do każdej z nich.

Dokładamy wszelkich starań, by produkty były opakowane jak najlepiej i bezpiecznie dotarły do Ciebie. Jeśli z jakichkolwiek powodów towar zostanie uszkodzony przez firmę kurierską, proszę zastosować się do punktu ZWROT TOWARU z Regulaminu.


 

 


 


Przesyłka K-ex  Przesyłka z UPS