Fantomy pielęgnacyjne

Gdy chcesz doskonalić umiejętności z zakresu opieki nad pacjentem koniecznie zapoznaj się z nasza ofertą z kategorii fantomy pielęgnacyjne. Przedstawiamy szeroką gamę fantomów oraz symulatorów opieki nad pacjentami. Od pacjentów najmniejszych, czyli modeli noworodków i niemowląt, przez pielęgnację dzieci, następnie fantomy dorosłych aż po modele geriatryczne. Nauka opieki nad pacjentami oraz treningi umiejętności pielęgnacyjnych staną się jeszcze łatwiejsze oraz bardziej skuteczne.

Zapoznaj się z modelami od podstawowych do tych najbardziej zaawansowanych umożliwiających doskonalenie technik resuscytacyjnych. Ćwiczenia, procedury pielęgniarskie oraz szkolenia kliniczny wpisane są programy edukacyjne wszystkich szkół medycznych i pielęgniarskich. Edukacja medyczna ma na celu poprawę bezpieczeństwa pacjentów oraz zapewnienie najlepszej opieki nad pacjentem. Nasze fantomy umożliwiają rozwijanie tych kompetencji u studentów, stażystów oraz uczniów jeszcze przed pracą z pacjentami w szpitalach. Dzięki temu możesz ocenić zestandaryzowane umiejętności uczniów w zakresie opieki i pielęgniarstwa
Dzięki wykorzystaniu fantomów w procesie edukacji doskonalisz umiejętności pielęgniarskie, ale także komunikacyjne z pacjentem oraz zespołem. Zyskujesz bezpośrednią informację zwrotna w celu skorygowania czynności bez nieodwracalnych konsekwencji i narażania zdrowia pacjenta. Ponadto zyskujesz możliwość prowadzenie szkoleń z różnymi scenariuszami medycznymi.

Procedury i umiejętności

Fantomy pielęgnacyjne i symulatory opieki nad pacjentem pomocne będą na wszystkich poziomach szkolenia umiejętności klinicznych w zakresie: opieki nad noworodkami, dziećmi, dorosłymi oraz osobami starszymi, pielęgnację odleżyn, opieki stomijnej, wykonywanie zastrzyków domięśniowych (ramię, pośladki), infuzji dożylnej i zastrzyków podskórnych, intubacje, cewnikowanie dróg moczowych męskich i żeńskich, bandażowanie oraz podtrzymywania życia.

Wszystkie dostępne u nas produkty powstały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wykonane z troską o jak najbardziej rzeczywiste oddanie budowy anatomicznej ludzkiego ciała. Podobnie jak w innych produktach, ważnym aspektem jest trwałość fantomów podczas użytkowania. Kupując u nas modele między innymi firmy 3B Scientific masz pewność, w przeciwieństwie do wielu modeli innych firm, że będą służyć przez wiele lat. Ze względu na szeroki wybór zastanów się jakiego produktu będziesz potrzebował. Gdybyś potrzebował pomocy lub więcej informacji, odezwij się do nas!

Wyświetlanie 1–12 z 68 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 68 wyników