Kręgosłupy

Prezentujemy tutaj bardzo duży wybór modeli kręgosłupów.

Zaczynając od miniatur kręgosłupa na statywie, przez klasyczne kręgosłupy z wypadającym dyskiem miedzy 3 i 4 kręgiem oraz zaznaczonym wyjściem nerwów rdzeniowym. Aż po najdroższe modele wykonane ze specjalnego materiału imitującego prawdziwe kości kręgosłup BONELike.

W ofercie mamy miedzy innymi kręgosłupy: dziecka, deluxe,  model 4 stopni zwyrodnień odcinka lędźwiowego. Ponadto na specjalną uwagę zasługuje replika do demonstracji podnoszenia ciężarów. Unikatowy produkty na rynku. Dzięki takiemu wyborowi na pewno znajdziesz produkt, który spełnia Twoje oczekiwania.

W tej kategorii dostępne są kręgosłupy z kikutami lub bez, z malowaniem przyczepów oraz wyeksponowanym pniem mózgu. Model dydaktyczny wyróżnia się kolorystyką, gdyż różne odcinki mają inną kolorystykę. Ułatwia to poznawanie budowy i funkcji kręgosłupa. Dzięki takim elastycznym modelom lekcje, wykłady czy prezentacje w gabinetach lekarskich staną się jeszcze ciekawsze. Ponadto warto zapoznać się z zestawami kręgów. Zestaw 5-ciu kręgów lędźwiowych wykonane z nowego materiału 3B BONElike lub składający się aż z 24 kręgów, dostarczany w specjalnej przystosowanej do tego walizce

Fizjoterapeuci, ortopedzi czy rehabilitanci bardzo często decydują się na zakup modeli kręgosłupów z firmy 3B Scientific, gdyż jest to produkt najwyższej jakości.

Potwierdza to okres gwarancji jakim objęte zostały produktu tej firmy. Podobnie jak w przypadku innych modeli tej firmy, bardzo często jest to aż 3 lub 5 lat! Wykonane z wytrzymałego, nietłukącego się tworzywa sztucznego. W przeciwieństwie do wielu modeli dostępnych na rynku wybierając nasze produkty masz pewność, że będą służyły przez wiele lat

Jeśli sam model kręgosłupa to dla Ciebie za mało, zapoznaj się z kategorią Szkielety! Znajdziesz tam bardzo realistyczne, składające się ze wszystkich 200 ludzkich kości modele szkieletów.

Ze względu na szeroki wybór zastanów się jakiego produktu będziesz potrzebował. Gdybyś potrzebował pomocy lub więcej informacji, odezwij się do nas!

Wyświetlanie 1–12 z 51 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 51 wyników