Miednica i układ rozrodczy

Jeśli szukasz modeli wysokiej jakości miednicy żeńskiej lub męskiej, to bardzo dobrze trafiłeś.

W tej kategorii prezentujemy szeroki przekrój dostępnych replik od podstawowych do tych najbardziej rozbudowanych, wieloelementowych z demontowalnymi częściami. Miednica i układ rozrodczy pozwala poznać bardzo szczegółowo miednice w przekroju pośrodkowym w formie płaskorzeźby, połowy naturalnej wielkości.

Repliki to pierwszorzędne pomoce dydaktyczne przeznaczone do prezentowania szczegółowej budowy anatomicznej przed szerokim audytorium, ale także indywidualnie pacjentom w gabinecie rehabilitacyjnych oraz lekarskich. Dzięki tym modelom nauka anatomii będzie o wiele łatwiejsza i przystępniejsza.

W swojej ofercie posiadamy wiele podstawowych modeli miednicy zarówna męskich jak i żeńskich, z kikutami czy więzadłami lub bez nich. Bardzo precyzyjnie, wiernie anatomicznie ukazane detale i struktury.
Najpopularniejszy model tej kategorii to 6 częściowa miednica żeńska z nerwami, dnem miednicy i organami. Ponadto wyeksponowano więzadła wraz z naczyniami. Jeden z najbardziej rozbudowanych miednic. Podobnie jak pozostałe modele z kategorii miednica i układ rozrodczy, wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Dodatkowo warto zatrzymać się przez chwilę przy płaskorzeźbach w przekroju pośrodkowym. Dzięki takiej ekspozycji wiele szczegółów budowy anatomicznej łatwiej zapamiętać. Do wyboru żeńska jak i męska wersja.
Mamy także produkty adresowane do gabinetu lekarskiego ginekologa oraz położnika, czyli model przekroju miednicy kobiety podczas 40. tygodnia ciąży. Dzięki tej replice uzyskasz lepsze wyobrażenie o rozmiarach płodu.

Wszystkie dostępne u nas produkty powstały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z troską o jak najbardziej rzeczywiste oddanie budowy anatomicznej ludzkiego ciała.

Podobnie jak w innych produktach, ważnym aspektem jest trwałość modeli. Dlatego wiele produktów firmy 3B Scientific objętych jest nawet 5 letnią gwarancją producenta. W przeciwieństwie do wielu modeli innych firm kupując u nas modele anatomiczne masz pewność, że będą służyć przez wiele lat.

Wyświetlanie 1–12 z 34 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 34 wyników