Ciąża

Ciąża, to niezwykle popularna kategoria w naszej ofercie z wieloma bardzo realistycznymi modelami. Od faz zapłodnienia i powstania zarodka, przez model ciąży aż po repliki płodów od miesięcznych po siedmiomiesięcznych. Duży przekrój prezentowanych produktów sprawia, że na pewno znajdziesz model spełniający Twoje oczekiwania.

Replika faz zapłodnienia pokazuje w jaki sposób dojrzewa komórka jajowa, a także owulację i zapłodnienie. Dodatkowo przedstawiono rozwój do momentu osadzenia w ścianie macicy, by mógł się rozpocząć rozwój zmierzający do powstania zarodka. Doskonała pomoc edukacyjna, która wyjaśni młodym ludziom w przystępny sposób cały cykl. Niejako kontynuacją jest model faz porodu, często obecny w gabinetach ginekologicznych. Podobnie jak replika 5 etapów porodu od płodu w łonie matki z zamkniętą szyjką, aż do płodu w łonie, miednicy i zakończeniem przejścia głowy.

Najwięcej produktów w kategorii ciąża stanowią repliki płodu. Już od pierwszego miesiąca możesz śledzić rozwój zarodka. Zmiany w rozwoju płody jakie przedstawiono wielokrotnie wywierają duże wrażenie na uczestnikach zajęć czy szkoleń. Podobnie rzecz wygląda z modelem noworodka z łożyskiem, który jest wręcz niezbędną pomocą w szkołach rodzenia. Noworodek z łożyskiem swa popularność zawdzięcza między innymi jakości materiału, który jest bardzo wytrzymały, ale także walorom dydaktycznym, gdyż pozwala na przykład na pokazanie różnych pozycji ułożenia płodu.

Modele porodowe

Ponadto w swej ofercie mamy idealne narzędzia pomocne w nauce dla przyszłych pielęgniarek, położnych i lekarzy, czy zestaw treningowy do kontroli płodu. przyszłych pielęgniarek, położnych i lekarzy. Model umożliwia bardzo realistyczną symulację badania pochwowego, a także postępu porodu i oraz wprowadzanie domacicznego cewnika ciśnieniowego.
Przeglądając tę kategorie nie pomiń repliki ciąży oraz Model do palpacyjnego badania jamy brzusznej.

Wszystkie dostępne u nas produkty powstały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Z troską o jak najbardziej rzeczywiste oddanie budowy anatomicznej ludzkiego ciała. Podobnie jak w innych produktach, ważnym aspektem jest trwałość modeli. Dlatego wiele produktów firmy 3B Scientific objętych jest nawet 5 letnią gwarancją producenta.
W przeciwieństwie do wielu modeli innych firm kupując u nas modele anatomiczne masz pewność, że będą służyć przez wiele lat.

Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników