Czaszki

Czaszki klasyczne, przezroczyste, dentystyczne z wyciąganymi zębami, z mięśniami lub przyczepami mięśni, kolorowe, a nawet fluorescencyjne

każdy typ czaszki jaki tylko może Tobie pomóc znajdziesz w naszym sklepie. W zależności od wymagań i budżetu, na pewno znajdziesz model który spełni oczekiwania. W ofercie mamy najpopularniejsze w Europie modele anatomiczne czaszek człowieka. Wszystkie wykonane z największą dokładnością i w trosce o estetyką. Ręcznie składane, aby zapewnić niezawodność podczas użytkowania przez długie lata. Czaszki wieloelementowe, można rozłożyć minimum na 3 części z możliwością zdjęcia pokrywy czaszki oraz żuchwy – czaszka klasyczna, a maksymalnie na 22 części – Czaszka „Beauchene”

Repliki czaszek idealnie się nadają do badań anatomicznych.

Jeśli potrzebujesz znać więcej szczegółów, wybierz model z numeracją, gdyż identyfikuje on wszystkie ważne struktury anatomiczne. Znajdziesz u nas także modele bardziej zaawansowane, z odkrytą dolną szczęką, kręgami szyjnymi czy 5 częściowym wyjmowanym mózgiem.

Proponowane modele zostały opracowane i wykonane przez niemieckich specjalistów. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości. Z pewnością będziesz zadowolony z dużej dokładności oraz precyzji wykonania. Wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego oraz bardziej zaawansowane modele ze specjalnego, nowoczesnego tworzywa BONElike™, co gwarantuje bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

Ze względu na szeroki wybór zastanów się jakiego produktu będziesz potrzebował. Gdybyś potrzebował pomocy lub więcej informacji, odezwij się do nas!

Wyświetlanie 1–12 z 38 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 38 wyników