Modele kostne

Jeśli szukasz modeli anatomicznych przedstawiających szkielety kostne to świetnie trafiłeś!

Prezentujemy szeroki wybór modeli kostnych, dzięki którym poznanie budowy ludzkiego szkieletu będzie jeszcze łatwiejsze. Bez znaczenia na jakim poziomie edukacji jesteś, czy to szkoła podstawowa, średnia, czy też zajęcia w szkole medycznej, wysokiej jakości modele anatomiczne będą stanowiły praktyczną pomoc dydaktyczna. Z naszej oferty korzysta także wielu rehabilitantów oraz fizjoterapeutów, którzy mają możliwość demonstracji ruchów czy wad postawy. Podobnie rzecz wygląda z ortopedami demonstrującymi sposób leczenia kończyn. Wybierając modele kostne z naszej oferty z pewnością nie będziesz zawiedziony.

Duży wybór modeli kostnych

Podobnie do pozostałych kategorii, także i w tej przedstawiamy szeroki wybór modeli. Zaczynając od najmniejszych struktur kości, modelu wewnętrznej struktury ręki czy struktury wewnętrznej palca. Następnie godne uwagi, unikatowe modele stopy: z płaskostopiem oraz wydrążonej. Pomocne podczas wizyt pacjenta.

Najpopularniejsze modele

W tej kategorii przede wszystkim znajdziesz modele kostne kończyn, ręki, nogi, stopy czy dłoni. Szatandarowe repliki wiernie oddające prawdziwe kości. Podobnie jak elastyczny szkielet prawej ręki przedramieniem, elastyczny szkielet dłoni oraz elastyczny szkielet stopy. Najpopularniejsze i najbardziej pomocne narzędzia dydaktyczne często spotykane w gabinetach lekarskich. Dzięki wadze porównywalnej z prawdziwą waga kości oraz zbliżonemu kolorowi, modele dostępne w naszym sklepie cieszą się niesłabnącą popularnością.

Coraz większym problemem współczesnego świata jest osteoporoza, dlatego i u nas znajdziesz model ilustrujący mikro-architekturę kości z osteoporozą, która ma niższą gęstość w porównaniu do zdrowej kości. Zestawienie 11 i 12 kręgów piersiowych z osteoporozą i normalnych robi wrażenie, a przez to łatwo zobrazować problem dotykający sporą część osób starszych.

Wszystkie dostępne u nas produkty powstały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Z troską o jak najbardziej rzeczywiste oddanie budowy anatomicznej ludzkiego ciała. Podobnie jak w innych produktach, ważnym aspektem jest trwałość modeli. Dlatego wiele produktów firmy 3B Scientific objętych jest nawet 5 letnią gwarancją producenta.
W przeciwieństwie do wielu modeli innych firm kupując u nas modele anatomiczne masz pewność, że będą służyć przez wiele lat.

Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników