Zęby

Zęby – modele dydaktyczne

Modele zębów i zęby to pomocne przedmioty dydaktyczne w zajęciach edukacyjnych jak i podczas wizyt pacjentów w gabinetach stomatologicznych.

Szeroki zakres produktów uwzględniający różne modele zdrowych oraz chorych zębów górnej jaki dolnej szczęki. Znajdziesz tutaj uzębienie dorosłych, dzieci a także modele dydaktyczne pomocne w nauce szczotkowania oraz innych zabiegów higienicznych. Do wyboru pojedyncze repliki zębów trzonowych, kłów, siekaczy.

W kategorii ZĘBY znajdziesz wiele interesujących i pomocnych w nauce modeli pojedynczych zębów, zestawów oraz modeli szczęki. Większość z nich jest powiększona w stosunku do naturalnej wielkości.

Dostępne są zarówno zęby zdrowe, jak i z próchnicą, u osób dorosłych oraz dzieci. W naszej ofercie znajdziesz także modele zębów mlecznych. Wszystkie produkty z tej kategorii doskonale nadają się do prezentowania w gabinetach stomatologicznych oraz jako niezbędna pomoc dydaktyczna w procesie nauki.

Repliki zębów dostępnych w naszym sklepie wyróżniają się wysoką jakością. W przeciwieństwie do wielu dostępnych na rynku modeli nasz produkty dzięki wytrzymałemu tworzywu sztucznemu są odporne na uderzenia mechaniczne. Zaprojektowane i wykonane w taki sposób, by w najwierniejszy sposób oddawały budowę prawdziwych zębów. Większość z nich dostarczana jest na podstawie, co niewątpliwie ułatwia prezentację oraz naukę.

Model do nauki pielęgnacji uzębienia pomaga uświadomić jak odpowiednio dbać o higienę jamy ustnej. Prezentowane modele niezwykle szczegółowo odtwarzają uzębienie człowieka. Szeroki wybór modeli stomatologicznych pozwoli w najlepszy sposób sprostać Twoim oczekiwaniom. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami. Modele zębów dostępnych w naszej ofercie to przede wszystkim produkty dwóch niemieckich firm: 3B Scientific oraz Erler Zimmer, które są obecne na rynku od kilkudziesięciu lat.

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników