Szkielety

W kategorii SZKIELETY na stronie altamed.pl znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości modeli anatomicznych szkieletu człowieka.

Od wersji podstawowej szkieletu aż po ekskluzywne modele prezentujące ścięgna, przyczepy mięśni, elastyczny kręgosłup. Bardzo realistyczny wygląd jest efektem dbałości o każdy szczegół oraz niemieckiej jakości produkcji.

Szkielety naszych producentów są bardzo wysoko oceniane przez specjalistów, dzięki czemu zyskują wiernych klientów na całym świecie. W związku z tym wszystkie spośród produktów tej kategorii mają wysoką wartość edukacyjną.

Wiele szkół podstawowych oraz licealnych, a także uniwersytety medyczne wybierają szkielety z naszej oferty. Dzięki wyjątkowej trosce o jakość sprawdzają się także w gabinetach lekarskich oraz jako pomoc w nauce dla pasjonatów anatomii.

Oferujemy szeroki wybór modeli od mini szkieletów, gdy nie masz za dużo miejsca, po repliki naturalnej wielkości z więzadłami i mięśniami oraz 600 ręcznie malowanymi elementami. Stan to klasyczny model od wielu dekad cieszący się niesłabnącą popularnością. Wiele elementów można z modeli zdemontować co ułatwi prezentację w sali wykładowej lub gabinecie lekarskim. Szkielet Sam posiada elastyczny kręgosłup, Max z przyczepami mięśni, Fizjologiczny Szkielet Phil , Miniszkielet Shorty z przyczepami .

W tej kategorii znajdziesz ręcznie malowane oraz składane szkielety, składające się ze wszystkich 200 ludzkich kości. Wykonane z wytrzymałego, nietłukącego się tworzywa sztucznego. W przeciwieństwie do wielu modeli dostępnych na rynku wybierając nasze produkty masz pewność, że będą służyły przez wiele lat. Z pewnością wybierzesz szkielet, który spełni Twoje oczekiwania, a jednocześnie nie przekroczy zakładanego budżetu. Modele z firmy 3B Scientific posiadają trzyletnią gwarancję.

Ze względu na szeroki wybór zastanów się jakiego produktu będziesz potrzebował. Gdybyś potrzebował pomocy lub więcej informacji, odezwij się do nas!

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników