Mózg i układ nerwowy

Kilkadziesiąt różnych modeli anatomicznych znajdziesz w kategorii mózg i układ nerwowy.

Zaczynając od dwuczęściowego modelu mózgu naturalnej wielkości, dzięki któremu możesz postawić pierwsze kroki w świecie budowy anatomicznej mózgu. W przeciwieństwie do wielu rozbudowanych modeli ten jest jednym z najpopularniejszych ze względu na relację jakości do ceny. Stawiając pierwsze kroki w świecie budowy anatomicznej mózgu warto zwrócić uwagę na bardziej rozbudowany, 5 częściowy model mózgu. Po pierwsze przedstawia w niesamowity sposób struktury anatomiczne ludzkiego mózgu, a po wtóre jest kompatybilny z wieloma modelami czaszek. Dzięki temu możesz zyskać wspaniałe narzędzie dydaktyczne dostępne w kategorii mózg i układ nerwowy.

Najprawdopodobniej najciekawszym modelem jest mózg neuto-anatomiczny.

Podzielony na dwie części przedstawiający takie szczegóły budowy jak ośrodek Borca i Wernickiego czy zakret Heschla. Prawa połowa obrazuje płaty mózgu zaznaczone na wyraźne kolory, dzięki czemu lepiej zobrazowane są zależności miedzy poszczególnymi częściami.

Zapoznając się z naszą ofertą na pewno nie umknie Twojej uwadze bardzo popularny, 2,5 krotnie powiększony model mózgu. Wspaniałe i bardzo pomocne narzędzie dydaktyczne. Ułatwia prezentację w salach wykładowych lub podczas szkoleń przed większą publicznością. 14 częściowy, zawsze spełniając wysokie oczekiwania klientów – praktycznie niezniszczalny model mózgu przeznaczony do wieloletniego użytkowania na każdym poziomie edukacji. Niezwykle interesującym jest porównawczy przekrój modelu mózgu ludzkiego i powiększony mózg szczura.

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie zostały wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego. Gwarantujemy najwyższa jakość produktów dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkowaniu modeli przez firmę 3B Scientific. Ważnym aspektem jest trwałość modeli, dlatego wiele produktów tej firmy objętych jest nawet 5 letnia gwarancją producenta. Kupując u nas modele anatomiczne masz pewność, że będą służyć przez wiele lat. Pierwszorzędna pomoc dydaktyczna.

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników