Oko

Przedstawiamy w tej kategorii szeroką paletę model oczu zaczynając od mikroanatomii oka przez oko w kilkukrotnym powiększeniu, aż po fizyczny model oka.

Duży wybór, a wszystkie modele w naszej ofercie łączy kilka cech. Wysoka jakość użytych materiałów, precyzja wykonania oraz zadowalający efekt końcowy. Podobnie jak w innych produktach, ważnym aspektem jest trwałość modeli.  Dlatego wiele produktów firmy 3B Scientific objętych jest nawet 5 letnią gwarancją producenta, także tych z kategorii OKO.

W przeciwieństwie do wielu modeli innych firm kupując u nas modele anatomiczne masz pewność, że będą służyć przez wiele lat.
Niesamowite modele oczu pomocne będą nie tylko podczas indywidualnej nauki budowy ludzkiego oka. Potrzebne będą także w całym procesie szkolnej edukacji kończąc na studiach medycznych. Na pewno przydadzą się podczas prezentacji, ale również w edukacji okulistów oraz optyków.

Mikroanatomia oka na pewno zrobi na Tobie wrażeniem gdyż lewa część modelu powiększono 850 krotnie, a prawą aż 3800! Idąc dalej poznać możesz szczegółową budowę całego oka w modelach powiększanych 3 lub 5 krotnie, które rozłożyć możesz na wiele elementów. Dzięki temu przyjrzeć się możesz powiece z gruczołem łzowym, twardówce z rogówką, błonie naczyniowej i siatkówce oraz soczewce. Jednym z najpopularniejszych modeli jest tutaj Model oka 5 krotnie powiększony, składający się z 6 części.

Wspomniany fizyczny model oka to wyjątkowy produkt umożliwiający demonstrację optycznych funkcji oka.

Najciekawsze z nich to: przedstawiania obiektu w siatkówce oka, zmiany w soczewce krzywizny, krótkowzroczność i dalekowzroczność. Ciekawa i bardzo przydatna pomoc dydaktyczna.

Warto także wspomnieć o specjalnych okularach symulujących sposób widzenia osoby pijanej. Bardzo realistyczna symulacja uświadamia jak niebezpieczna może być jazda popijanemu.  Idealne narzędzie do edukacji antyalkoholowej, szczególnie wśród ludzi młodych.

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników